Książęce Ogrody

nasza inwestycja

Księżęce Ogrody - Świdnica

Nowe osiedle "Książęce Ogrody" w Świdnicy to wysoki standard, nowoczesna technologia a zarazem praktyczność. Książęce Ogrody stanowią kompleks czterech budynków wielorodzinnych przy ul. Stęczyńskiego.

Jako pierwszy został ukończony budynek składający się z 52 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 65 m2. Budynek wzbogacony jest o windę, która ułatwia dotarcie na każde piętro, indywidualne miejsca postojowe na zewnątrz budynku oraz podziemny garaż wielostanowiskowy.

Jako drugi ukończony został budynek składający się z 48 mieszkań o powierzchni od 40 do 86 m2. Posiadający windę, indywidualne garaże, komórki lokatorskie,oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynku.

Obecnie budowany jest trzeci etap osiedla - składający się z 48 mieszkań o powierzchni od 40 m² do120 m², indywidualnych garaży oraz komórek lokatorskich. Koniec budowy zaplanowano na IV kwartał 2016 roku. Nasze mieszkania są przestrzenne, bardzo widne i jasne, a dodatkowo każde posiada duży balkon, co wyróżnia je na tle konkurencji. Widok z Naszego osiedla na Ślężę oraz Stare Miasto to piękny i niezastąpiony obraz w ramie Twojego okna.

Projektant Książęcych Ogrodów zadbał o atrakcyjny i oryginalny układ mieszkań, które dzięki temu są funkcjonalne, praktyczne i łatwe do aranżacji. Jednocześnie zapewniono mieszkańcom dowolność w kształtowaniu przestrzeni poprzez rozwiązania architektoniczno - konstrukcyjne umożliwiające dowolną zmianę układu ścian w obrębie lokalu. Bezczynszowe, energooszczędne mieszkania zaprojektowano tak, by były ekonomiczne. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz materiałom najwyższej jakości Twoje nowe lokum będzie ciepłe, ciche, bezpieczne i komfortowe. Dla Twojej wygody budynek wyposażono w windę zjeżdżająca aż do poziomu garaży. Indywidualne garaże oraz piwnice pomieszczą nie tylko samochód, ale narty, opony, a nawet quada. Dla wszystkich, którzy parkują samochód "pod chmura", czekają miejsca postojowe przy budynku, do których broni dostępu szlaban podnoszony na pilota. Całe osiedle jest ogrodzone dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Decydując się na kupno jednego z mieszkań na osiedlu Książęce Ogrody zapewniają sobie Państwo komfort i wygodę na długie lata.